אנאלי

ביצת ויברו - תכונות נהדרות של ממריץ קטן


ביצה רוטטת היא ממריץ ויברטרי אוניברסלי קטן, ניתן להשתמש בה לגירוי וגינאלי, דגדגן ואנאלי. וגם כעיסוי רטט לאזורים ארוגניים רגישים, למשל, כדי לעורר את הפטמות או את תא המטען של הפין.
 
מגוון צעצועי מין מסוג זה מאפשרים לכם לבחור ביצה רוטטת בגודל ובצורה הרצויה.
 
סוגי ביצי ויברו
בדרך כלל לביצת הוויברו יש צורה יעילה (שלשמה קיבלה את שמה) והגודל לא יותר מ 8 ס"מ. יש גם מגוון זעיר מאוד של ביצי ויברו - כדורי ויברו. הם יכולים לשמש כצעצוע מין עצמאי או כאלמנט רוטט בטבעות זקפה, חרירים, מאוננים .
 
אשך הוויברו יכול להיות בעל משטח חלק לחלוטין, או עם קוצים ותפיחות רכים לגירוי נוסף. ישנם מקרים בצורת חיות קטנות ומצחיקות: צבים, ארנבים, קופים, הם בוודאי ימשכו נערות צעירות ויהפכו לאחד מהבילויים המיניים האהובים עליהם.
 
ביצים רוטטות נבדלות זו מזו בשליטתן. הפשוטים והזולים ביותר - עם שלט רחוק קווי, הם מתאימים למי שרק מנסה אבזרי מין מסוג זה. נוכחות של חוט אינה מפריעה, במיוחד אם הביצה משמשת לאוננות. במשחקים מיניים עם בן זוג, הנוכחות של חוט תגביל.
 
דגמים מתקדמים יותר של ביצי ויברו אלחוטיות עם שלט רחוק. הם נותנים מרחב כמעט בלתי מוגבל לבילוי מיני בלבד ועם בן זוג, הדבר העיקרי הנדרש הוא לוודא שבזמן האורגזמה הצעצוע לא יונק פנימה. לשם כך, לביצת הוויברו יש לולאה מיוחדת לחילוץ.
 
מה לחפש כשבוחרים ביצת ויברו?
בנוסף למאפיינים העיקריים שנדונו לעיל, חשוב לקבוע את דרכי הפעולה הדרושות של הצעצוע והחומר. ככלל, לכל הצעצועים האינטימיים מסוג זה יש רטט רב שלבי, בנוסף יתכנו מצבי פעימה והסלמה. ככל שמצבי פעולה זמינים יותר וככל שהרטט חזק יותר, כך אפשרויות השימוש רבות יותר וההנאה של צעצוע מין גדולה יותר.
 
מרבית ביצי הוויברו המוצגות במבחר חנות המין עשויות פלסטיק באיכות גבוהה (ABS), זה יכול להיות חלק לחלוטין או שיש לו משטח קטיפתי. לפעמים לביצת הוויברו יש ציפוי סיליקון, משטח כזה נעים יותר והכי חשוב - היפואלרגני לחלוטין.
 
למי שאוהב גירוי כפול, היצרנים מציעים סטים של שני תאי ויברוטים בגודל שונה או באותו גודל, הנשלטים על ידי שלט רחוק אחד.
 
כיצד להשתמש בביצת הוויברו?
לפני השימוש הראשון יש לשטוף את ביצת הוויברו במים חמים וסבון או לטפל בחומר חיטוי מיוחד. יחד עם צעצוע מין, מומלץ להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים, הם יפשטו את החדירה וישכילו תחושות לא נעימות במהלך הצגת הצעצוע.
 
אם ביצת הוויברו משמשת לגירוי אנאלי, יש להקפיד על כללי הבטיחות הבסיסיים. אל תמשכו את הצעצוע בחדות, תוכלו להסיר את ביצת הוויברו בעזרת שרירים רגועים. אם הצעצוע האינטימי הוא אלחוטי, חשוב להחזיק את הלולאה כך שהיא לא תישאר בפי הטבעת.
 
לאחר השימוש יש לשטוף את ביצת הוויברו ולייבש אותה היטב.
 
היתרונות של אשך ויברו
שימוש קבוע בביצי ויברו על ידי נשים מאפשר לא רק ליהנות, אלא משמש גם כאמצעי למניעת מחלות גינקולוגיות מסוימות. כמו כן, צעצוע מין זה מאפשר לך לאמן את שרירי הנרתיק, לטון אותו לאחר הלידה ובסופו של דבר להגביר את ההנאה מהסקס.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019