אנאלי

שיבארי: אומנות הכריכה


שיבארי היא תופעה חדשה יחסית עבורנו, אך היא מעוררת עניין אמיתי בקרב אוהדי השעבוד. שיבארי היא טכניקת מליטה ארוטית שהפכה לאמנות של ממש.
 
כדי להשתלט על טכניקה זו באופן מלא, זה ייקח הרבה זמן, אבל, באופן כללי, זה דורש תשוקה ודמיון.
 
משחקי מין עם כריכה מרמזים על הגשתו המלאה של בן / בת הזוג ולכן הם נמצאים בשימוש נרחב בפגישות BDSM. אבל שיבארי הוא לא תמיד BDSM, קשרים יכולים להיות רק מרכיב מרתק של משחק מיני, דרך להפוך חיים אינטימיים לתוססים יותר, מלאים ברגשות ותחושות חריגות.
 
אומנות שיבארי מקורה ביפן ושימשה במקור על ידי לוחמים לקישור בין אויבים שנתפסו. בעזרת חבלים וקשרים הם פעלו בנקודות אקטיביות על גוף האויב, השגו את המטרה הרצויה: לשלול את רצונו, להכריח אחד לציית וכו '. והנטייה היפנית לאסתטיקה מיוחדת של קשרים תרמה את תרומתם לתהליך הכריכה והפכה אותו לאמנות.
 
שיבארי כבר הביע הטיה מינית בולטת בתרבות המערבית. אך כדאי לזכור שקשירה אינה מיועדת לפגוע, היא לא אמורה לגרום ייסורים וטראומה. חשוב גם שהכל יקרה על פי רצון והסכמה הדדית. המטרה העיקרית של שיבארי היא להגביל את החופש וליצור אריגה יפה של קשרים על הגוף. לעתים קרובות מאוד, יצירותיהם של אדוני שיבארי דומים ליצירות מופת אמיתיות, הדומות במקצת לאריגת מקרמה.
 
לעתים קרובות משתמשים בשיבארי בצילומי צילום ארוטיים, מעריצי הצילום נהנים מהנפרד מתהליך הצילום.
 
שיבארי היא אמנות מורכבת שבה פשוט כל דבר חשוב. מיקום הגוף עד הפרט הקטן ביותר נלקח בחשבון: נטיית הראש, מיקום הזרועות, הרגליים. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לתבנית שהחבל יוצר על הגוף. במהלך הכריכה חבלים פועלים בנקודות פעילות ביולוגיות, כולל אזורים ארוגניים. עם זאת, ראוי לציין כי טקס השיברי לא תמיד מסתיים במגע מיני.
 
חבל בשיבארי הוא תכונה סמלית, זה מגביל את החופש ומדגיש את הענווה וההסכמה של הילדה לציית לחלוטין. זה גם מסמל את הקשר בין שני אנשים ואת האמון המוחלט ביניהם. עבור שיבארי משתמשים בחבלים בעובי בינוני אשר אינם משנים את מאפייניהם בתהליך ומספקים צמתים חזקים ונפוחים.
 
קישור הוא תהליך נינוח, המאסטר יוצר את "התמונה" שלו במשך שעות. לעתים קרובות מאוד משווים את שיבארי למין הטנטרי ואפילו למדיטציה.
 
כמו כל טכניקת שעבוד אחרת, שיבארי דורש הכנה מסוימת. ראשית, יש צורך בידע באנטומיה אנושית. זה יעזור להימנע מפציעות חמורות ופגיעה בעור, במפרקים ובהיצרות העורקים. ללא הכנה מתאימה, קשירת שיבארי יכולה לגרום לחנק ולהוביל לתוצאות עצובות. לכן לפני שתתרגל שיבארי, כדאי לעבור הכשרה של אמן שבבעלותו אומנות זו.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019