אנאלי

אוטובוס סקסי


זה הסיפור שחברתי איוון סיפר לי שקרה לו בקיץ האחרון. יום אחד, הוא החליט לנסוע לבית הכפרי שלו. כל כך קל לנשום מההמולה של העיר. הוא לקח איתו את חברתו אלינה. הם היו צריכים ללכת קצת - הרבה 3 שעות. זה היה יום שישי. נראה כי כל העם נפל מהירח, החליטו לזרוק לאנשהו. האוטובוס היה מלא אנשים עד אפס מקום. ובכן, אז הם הולכים, אלינה עומדת ואוחזת בסכנה העליונה, איוון עומד מאחוריה. אני לא יודע למה, אבל איוון פתאום, בלי שום סיבה, רצה אותה. הוא התחיל להתקרב אלינה יותר ויותר. היא אמרה לו שהוא לפחות יסבול לפני שייתן. אבל הוא לא רצה שום דבר עם תפיסה. איוון החל לנשק את צווארה בעדינות, לרדת תחתון ותחתון. ידו הימנית הלכה לאורך גופה הבתולי והעדיין. תחילה הוא מעסה את ירכיה, אחר כך את ישבנה ואז הגיע התור לכוס שלה. אלינה גנחה בשקט על הליטוף הבא של הלחות הרטובה שלה כבר. היא גם החליטה לא לבזבז זמן לשווא והחלה לאט לאט להניח את ידה במכנסיים קצרים. הוא הרים את החצאית הקצרה שלה ופשוט כיוון אל השוטה היקר כמו שאלינה אמרה לו ... "איוון, סלח לי, אבל אני עדיין בתולה. אבל אל תתבאס בלי הנאה, אני לא אעזוב אותך. אתה יכול לנסות לשחק עם התחת שלי"
איוון חשב שעדיף אפילו למשוך את הצד של התחתונים השחורים שלה. הוא הפעיל לחץ טוב על טבעת פי הטבעת שלה וצלל את היחידה שלו לכדורים שלה! אלינה לא צעקה, מכיוון שקיימה יחסי מין אונאליים לראשונה. זה לא הביא לה שום הנאה שאין דומה לה. מול אלינה היה ילד כבן 14 עם אמו. הוא ראה את השדיים היפים של אלינה, מה שגרם לה לרצות לקפוץ מחולצת הטריקו שלה, והחל להתלהב לאט. אמא בהחלט הבחינה בכך ואמרה לאלינה ... "האם אתה יכול לעזור לילד שלי?" אלינה אמרה שהיא תשמח לעזור לו. היא פתחה את זבובו ושלפה חבר שהיה די גדול לגיל ההוא והחלה למצוץ אותו. איוון אפילו לא שם לב לזה. בין לבין, האוטובוס כולו התחיל להבין מה קורה. במושב האחורי של 5 אנשים ישבו שני בחורים בני 16, ילד בגיל בוזאק ושתי חברות-לסביות. הגברת לקחה את היוזמה בידיה והזמינה את החבר'ה להשתעשע איתה. אחד מהם זחל מתחת לספסל שמלתה הגדולה והמזדיינת, מצא מקום מוקיר והתחיל לגרום לה שפכטל. הסט השני על שדיה המרהיבים. ובכן, כמובן, הם התחלפו בין סבא. אחת מאותן חברות של לסביות, כשהיא מתבוננת בכל מה שקרה, עוררה והוקפצה מייד על חברתה. כמה תשוקה הם שפכו זה על זה. ונובח, ומלטף את השדיים, וכואב יניקה בלהט. בינתיים זה בא לשלם את מחיר הנסיעה. המנצח, שזה עתה קיבל עבודה, הלך על האוטובוס ופשוט נפל למשקעים מכל מה שקרה. לפתע מישהו חייך אליה והיא העמיקה בתגובה. האיש הזה ניגש אליה, התיישב על ברכיו, הסיר את שרינקה הג'ינס שלה והחל לחתוך אותם לאט לאט עם התחתונים שלה. והוא התחיל לחפור בלהט את שפתיו בחיקה. הנהג של כל מה שקרה באוטובוס שלו פינה והחליט לעשות עצירה ירוקה, כולם נכנסו למסלקת קרקע והמשיכו במשחקים שלהם בטבע. שני חברים, שאחד מהם היה בתול ולא רצה להתחמק מזה, החליטו להתעסק עם תיבת ההילוכים של האוטובוס. היא נכנסה לתא הנהג, הסירה את כל הבגדים שהיו בדרך והתיישבה עם התחת שלה על הידית. ברגע שהיא לא נפגעה מבחינתי היא עדיין תעלומה. אבל היא תפסה את הבאז 'פשוט מדהים (אם לשפוט על פי פניה המאושרים). חברה אחרת אהבה לקחת את הכלב המנומר האהוב שלה לדאצ'ה שלה. היא לקחה את הזין שלו והתחילה פשוט לאונן אותו. כי באופן טבעי היא לקחה את זה לפיה ומצצה אותו עד שהכלב סיים.
איוון באותה תקופה החל להתקרב לאט לשיא. הוא שלף את תא המטען שלו וכיוון אותו ישירות לאחת הישבן היפות ביותר של אלינין. לאחר מכן הגיע תורו של הילד שטייל ​​עם אמו. אלינה סחטה לחלוטין את הזין שלו. הילד שפך את כל מה שהיה לו בפה. אמא כמובן גם סיימה את האוננות שלה. הגיע הזמן לחבר'ה האלה ולאישה ההיא בגיל בלזק. החבר'ה פשוט הפכו אותה לזרע מכף רגל ועד ראש. ובכן, לגבי הלזבים שאתה חושב שאתה רוצה ..... כמובן שהמוליך עם הנהג גם לא נשאר על המפסיד. הנה סיפור כזה שקרה לחברתי איבן. לנצח הוא נזכר בטיול הזה ........ הכל !! סוף טוב !!© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019