אנאלי

הורים בקוטג '


הכרתי את סבטקה כחודש. היא הייתה ילדה סוערת עם דמות יפה ועיניים כחולות ענקיות. הסתובבנו איתה ברחבי העיר, הלכנו לבתי קפה, התנשקנו, אבל אז מערכת היחסים שלנו לא התקדמה. שנינו היינו מוכנים לסקס. והיום היא התקשרה אלי ואמרה שההורים שלי עזבו לקוטג 'במשך כל סוף השבוע והדירה עמדה לרשותנו. לאחר שקניתי בקבוק יין לאורך הדרך, הלכתי לבקר.
היא פגשה אותי במסדרון עם נשיקה לוהטת ממנה קמתי מייד.
בוא נלך לחדר השינה! אמרתי בקול רועד.
- מה, אפילו לא נשתה יין? - סלי אמר סלי.
אני רוצה אותך!
- גם אני!
הרמתי אותה וסחבתי אותה לחדר. המיטה התפרקה. "מוכן" הבזיק במוחי. התחלנו בטירוף לקרוע אחד את בגדיו של זה. כשראיתי את כל ערוות גופה הצעיר, הזין שלי קם כמו יתד.
- אה, מה שיש לך! אני רוצה לשחק איתו. סבטקה הניח אותי על המיטה והתחיל לכסות את גופי בנשיקות, יורד תחתון ותחתון. הרגשתי את שפתיה החמות על הזין החרמני שלי. היא ממש שיחקה איתו. נישקתי את האשכים שלי, הראש, ליקק אותו כמו גלידה.
קח את זה בפה שלך! קרקרתי.
כאילו מציית לפקודה, סבטה לקחה חבר בידה ושלחה אותו לפיה. הו אלוהים, איך היא מצצה. עכשיו לאט, עכשיו מאיץ את הקצב, אחר כך מלקק את הראש, ואז טובל את הכל בפיו. מליטופים כאלה סיימתי במהירות, שפכתי זרע עמוק בגרונו של סבטקה. היא בלעה הכל עד הטיפה האחרונה וחייכה.
- אהבת את זה? היא שאלה.
- כן, מאוד!
"אני רוצה שתלקק גם איתי."
מהמילים האלה קמתי שוב. אני אוהבת שקע. היא שכבה על גבה ופרשה את רגליה. מבלי לאבד רגע, לחצתי את פי אל הכוס הרטוב שלה כבר. פשוט משעממתי את לשונה. היא התפתלה ואנחה בקול רם. עד מהרה הדגדגן שלה התכווץ בפי, הבנתי שהיא מסתיימת. סבטה צרח, אורגזמה טלטלה את גופה.
מאוד רציתי לזיין אותה. העפתי אותה על בטנה ונכנסתי אליה בקלות מאחור. הזין שלי החליק לתוכו, כמו בשמן. היא גנחה וביקשה ממני לא להפסיק. לקחתי את הישבן שלה עם הידיים שלי והאיצתי את הקצב.
- כן, כן !!! תזדיין אותי! אני שלך! - סבטה כמעט צרח.
הייתי בגבול, אבל לא הצלחתי לסיים. הסתכלתי על ישבנה וראיתי חור ורוד קטן בפי הטבעת שלה. מיד רציתי לבדוק את זה, הרטבתי את אצבעי ברוק והתחלתי לאט לאט לעסות את החור שלה. ברור שסווטה אהבה זאת מכיוון שהיא נאנחה והתנשמה עוד יותר בקול רם. "מה לעזאזל לא מתבדח?" חשבתי, הוצאתי חבר רטוב משומן מהנרתיק שלה ושלחתי אותו לתחת של סבטקינה. טבעת פי הטבעת התרחבה ולקחה אותי לכל אורכה.
- כואב! לא! צרח סבטה.
אבל לא הקשבתי, עד מהרה הזין שלי החל ללכת בתחת שלה באותה מהירות כמו בנרתיק. סבטה נרגעה והחלה לנופף לי בתחת. היא התחילה לחבב סקס אנאלי.
- זרע בתחת שלי !!! היא שאלה. וכמו על פי הפקודה התחלתי לשפוך לתוך החור הצר שלה. היה כל כך הרבה זרע שהיא התחילה לשפוך על הסדין. במזל רוח הוצאתי חבר מהתחת של סבטקינה, היא פנתה אלי, פניה זרחו.
"מעולם לא הייתי כל כך טוב!" תודה! היא אמרה וחיבקה אותי.
ניסינו המון באותו לילה. סבטה הייתה סופר. אבל זה סיפור אחר.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019