אנאלי

צעצועי מין מתכתיים


צעצועי מין מתכתיים היו זה מכבר ייעודם של האליטה ומשמשים בעיקר בתרגילי BDSM. אך המצב משתנה, צעצועי מתכת מופיעים במבחר של יצרנים ידועים רבים והופכים לנפוצים יותר.
 
לדוגמה, חברת Piperdream האמריקאית, בעקבות אוסף של צעצועי זכוכית, הוציאה אוסף נרחב למדי של צעצועי מתכת מסוג Metal Worx, הם מכוונים לאניני טעם של צעצועים כאלה ומוצעים במקרי אריזה מסוגננים. ניתן להשיג גם ויברטורים מאלומיניום.
 
לאביזרי מין מתכתיים היתרונות והחסרונות שלהם. הם צברו מזמן מעריצים נאמנים והופכים פופולריים יותר. טבעות זקפה, פאלוסים, ויברטורים, כדורי נרתיק, ממריצים אנאליים עשויים מתכת. ככלל, פלדה או אלומיניום רפואי משמשים לייצור צעצועי מין מתכתיים. זה מבטיח את הבטיחות המוחלטת של מוצרים אינטימיים כאלה.
 
 
פלדה ואלומיניום רפואי אינם גורמים לתגובות אלרגיות ויכולים לשמש אנשים מועדים לאלרגיות. לפלדה ולאלומיניום רפואי יש תכונה מעניינת אחת - כשנוגעים בהם קר, אך מהר מאוד משיג את חום הגוף או את הסביבה. זה מאפשר לך להשתמש באביזרי מין כאלה למשחקי טמפרטורה.
 
בעזרת צעצועי מין מתכתיים תוכלו להשתמש בכל חומר סיכה, פני השטח שלהם די קשה לנזק. העלות הגבוהה למדי של סחורה אינטימית כזו מוצדקת למדי, מכיוון שיש להם משאב כמעט בלתי מוגבל לעבודה. גם אחרי עשור הם עדיין יהיו פונקציונליים ויהיה להם מראה חדש לחלוטין.
 
לאביזרי מין מתכתיים יש חיסרון אחד בלבד - הם יציבים וחסרי גמישות. אבל עבור כדורי נרתיק, ממריצים אינטימיים, טבעות זקפה וכמה סוגים אחרים של צעצועים אינטימיים, זה יתרון למדי.
 
קל לטפל באביזרי מין מתכתיים. ניתן לשטוף אותם במים וסבון, לטפל בחומרי חיטוי. אין לנקות צעצועים כאלה עם אבקות שוחקים, זה יכול לפגוע במשטח.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019