אנאלי

חור קטינה


קטיה, ברונטית ארוכת רגליים בת 20 עם דמות חיננית ואתלטית, עמדה במטבח ליד השולחן וחתכה ירקות לסלט קל לארוחת הבוקר. כשעמדה עם גבה לדלת, כמובן, היא לא הבינה שהחבר שלה אנדריי, הניף את כתפו על דלת הדלת, התפעל ממראה הישבן המתוק שלה במשך מספר דקות. על קטיה הייתה סרוכקה הקטנה שלו, שבכל הטיה פתחה ללא בושה את תחתוני המשי שלה למבט של אנדרה. התחתונים היו צרים ואנדריי היה מרוצה לקבל הצצה לשוליים הוורודים של המוצא הבשרני. מלה מתוקה שבתה את מחשבותיו, הוא נזכר בפרטי אמש.
אבל אנדרו ניגש לבחורה וחיבק את מותניה, זרועותיה שלובות במנעול על בטנה. הוא שאף את הארומה של שערה, לחץ את הכפפות אל תנוך האוזן שלו והחל ללחוש לה מילות אהבה רכות. קטיה חייכה בערמומיות, אך המשיכה לבשל ארוחת בוקר. אנדריי השפיל את שפתיו על צווארה של הילדה, וידיו החלו לנקות את כפתורי הסרוצ'קה הקטנה מלמטה למעלה. בידו השמאלית הוא החל לקמט את שדיה, וידו הימנית ליטפה את הכוס שלה דרך התחתונים הרטובים שכבר.
קטיה נשמה ברפיון, נשכה את שפתה. אנדריי העביר את ידו השמאלית מהפטמות הנפוחות לתחת של קטן. הוא משך את בד התחתונים הצידה והעביר את אצבעותיו מהנרתיק לעצם הזנב. ואז הוא לקח באצבעותיו מעט חמאה רכה מהאדמה מהשולחן והחל להפיץ אותה על פי הטבעת של הילדה. שתיים מאצבעותיו נכנסו בקלות לפי הטבעת והחלו לאונן אותו.
קייט דחפה את התחת שלה לפגוש את ידה. היא הרגישה טוב בצורה יוצאת דופן. היא חשה כבדות נעימה בבטן התחתונה וחלמה שהליטופים האלה לא ייגמרו. אנדריי שלף בחדות את ידיו מתחתוניה, והניח את השמאלית על גבה וכופף אותה קדימה. קטיה הניחה את מרפקיה על השולחן ובענווה החלה לחכות לגורלה.
אנדריי הוציא מלפפון טרי ועבה מהשולחן בידו החופשית והכניס אותו לנרתיק של הילדה. קטיה צווחה מכאבים. נראה כי השרביט הצפוף קורע את קרביה. אך עד מהרה הכאב פינה את מקומו לתחושת עונג שאין דומה לה.
אה, כמה יפה הקירות הקטנים של הנרתיק התערערו על ידי פצעונים מלפפון זעירים. גלים של אורגזמה גלשו דרכה וקרעו גניחות מתוקות מחזה.
קטיה כבר לא שמעה את הברק מתנופף במכנסיו של אנדרה. הוא הוציא ממנה מלפפון והתחיל לנשק אותה בנשיקות לוהטות על השדיים שלה, וליקק את הפרשותיה. קטיה טרם קיבלה את הכרתה מאורגזמה, טסה בשמיים השביעיים. אנדרו הוציא את חברו רבת השנים, הביא את ראשו לפי הטבעת, והשען את כל גופו והכניס אותו מייד פנימה.
קטיה התנשמה בהפתעה. המחשבה שהיא דפוקה בתחת סחפה את דעתה. אנדרו נטע בלי משים חבר באורכו, כששתי ידיו מלטפות את שדיה. החור היה צפוף וחם. הוא לא הצליח להתאפק יותר, הוא הציפה אותה בזרעו, לאחר שחווה אורגזמה מדהימה.
אנדרו הוציא את חברו הצליעה, כרע ברך והניח את פיו לפי הטבעת, כשהוא משתמש בלשונו כדי לקדוח חור שממנו זרם הזרע שלו. קטיה כבר לא הייתה מסוגלת לעמוד בעינוי המתוק הזה והרטה בעוויתות של אורגזמה.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019