אנאלי

לא נגיש לאנאלי


ג'ורג 'חיבק בעדינות את אשתו:
"אני מצטער מאוד יקירי, אבל אין צורך לקלקל את הערב בגלל זוטות כאלה." המשך לעשות כיף, אחזור ברגע שאוכל.
רחל חייכה באדישות.
"זה כל כך גרוע בלעדיך."
לאחר שלוותה את בעלה, היא חזרה לתפקידיה כמארחת. אך מדי פעם נזכרה באחותה. מה שילה עושה ביום ההולדת הזה?
שילה פתחה את הדלת והכניסה לג'ורג 'להיכנס. היא אחזה בידיו והובילה אותו לחדר אוכל קטנטן. השולחן נקבע לשניים.
"כמובן", ג'ורג 'התבייש, "שכחתי לחלוטין שהיום זה יום ההולדת שלך." סליחה, שילה, שכחתי לחלוטין את המתנה.
"ובכן, יקירי, לא שכחת בכלל." רק תן לי את זה אחר כך. אבל בעצם ... בוא נלך לחדר השינה - תן לי את המתנה שלך. - אמרה שילה, פיתתה את בעלה של אחותה למיטה.
ג'ורג 'המתין בערגה לרגע ההוא. הוא היה אדם חזק ועוצמתי, אבל שילה דיכא אותו, גרמה לו להרגיש אימפוטנט ... היא הייתה רגילה לכל דבר כמו שהיא רצתה, דעותיהם של אחרים לא היו מעניינות אותה. אם קיימה יחסי מין, היא הייתה מנהיגה שלא אפשרה חירויות לאחרים. ג'ורג 'רצה אותה בלהט (היא הייתה יפה), אך יחד עם זאת הוא שנא בלהט. הוא היה עדין עם אשתו, אך עם אחותה הייתה בהמה. ג'ורג 'תמיד רצה את שילה באופן אנוני, רצה לקרוע את הכלבה הזו לישבן הצעיר והאלסטי שלה, אבל שילה לא איפשרה את זה, היא לעגה אליו והשפילה אותו.
שילה ישבה על המיטה, הסירה את מכנסיו מג'ורג 'והחלה למצוץ את הזין הארוך שלו. היא ידעה לעשות זאת בצורה מעולה. לאחר שלקחה את הפין בשתי אצבעות, היא אוננה את הבסיס, ובפה חזרה על התנועות קדימה ואחורה.
"טוב, יקירי," היא לחשה, לאט לאט נשכבה על המיטה ודחפה על חבר סחוט, לאחר מכן החלה להזיז את מותניה בקצב. - אהה, כמה טוב ... אבל אתה לא אוהב סקס רגיל, אתה לא יכול לסיים דבר נכון, מסכן? ואתה יודע למה? כי אתה אוהב את התחת ואתה אוהב לזיין בתחת, אבל הם לא נותנים לך באופן אנאלי. אתה רוצה שאני אנאלי, נכון? רוצה לזיין אותי בתחת? רק לעולם לא תצליחו, לעולם לא תשמעו! שילה צחקה.
ג'ורג 'החדיר אט אט חבר לנרתיק שלה. רגליה היו רחבות זו מזו, שדיה השופעים והמשקלניים אפילו לא רפרפו. לפתע, משהו התפוצץ במוחו של ג'ורג ', עיניו מכוסות במעטה ארגמן. הוא עזב את שילה, הפך אותה על בטנה, פרש את רגליה והלך ... בתחת! צעקות אימה וכאב ברחו משפתיה של פילגשו. ג'ורג 'נטע באכזריות ובלא רחמים את הזין הענק שלה בפי הטבעת. הוא דפק אותה בלי שום צל של מבוכה. כן! סוף סוף הוא שולט בתחת הענקית והפותחת הזו.
- מה אתה אוהב כלבה? הא? אתה אומר שלעולם לא אשיג את התחת שלך? הא? אני כבר מזיין אותך בתחת שלך בתולה. Na-na, תבינו! ג'ורג 'צעק בתגובה לזעקותיה שוברות הלב המטורפות של שילה.
היא חשה כאב פראי. אף אחד לא היה אותה מעולם. היא הייתה שתלטנית וגאה, ואז פתאום היא דפוקה כמו הזונה האחרונה. ישבנה, כה גמיש, רך וצעיר, הפך לפתע למקום הכואב ביותר בגופה. שילה תפסה כרית בשתי ידיה, והסתירה את פניה האדומות מכאב והשפלה, אך "הרודן" שלה היה חסר רחמים. תופס את שערה של שילה בידה הימנית (היא הייתה בלונדינית עם תלתלים ארוכים ושופעים), משך אותה ג'ורג 'אליו. הוא יצא מהאנאלי לרגע. הוא הניח את שילה על ברכיו, הוא יישר אותה, חיבק את חזה ואז החזיר את הפאלוס שלו לתחת. גל כאב חדש פילח את שילה. היא החלה לצרוח ולבעוט, מנסה לשלוף את עצמה מזרועותיו של ג'ורג '. ואז המאהב הכניס אותה לסרטן, הוא קפץ מעליה והכל התחיל שוב. שילה כבר צעקה פחות, זה נראה לה בכל מקרה. ג'ורג 'התחלחל לפתע, הזין שלו התהדק, הוא עשה את הדחיפה האחרונה, והוציא את איבר מינו מהישבן של שילה, הוא סיים ממש בתוך החלול הרחב והענק והשחור שלה. ג'ורג 'הציפה את התחת שלה בהצטיינות הדביקה שלו.
שילה נפלה מתה על המיטה.
אז זאת הכלבה! תדעו מה זה סקס אמיתי! - צחק ג'ורג '.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019