אנאלי

יש לי הרבה זמן ...


כבר מזמן רציתי לזיין את סניז'נה בתחת. אבל היא לא נתנה לי זמן רב. היא אמרה שהיא לא אוהבת את זה, למרות שהיא הרשתה לי להכניס אצבע לפי הטבעת שלה. פעם הנחתי אותה על בטנה, והכנסתי אצבע לתחת שלה התחלתי לאונן אותה. היא נשכה את הכרית שלה וגנחה בשקט. Snezhana הוא למעשה די פסיבי במיטה. אני אפילו לא בטוח שהיא תסתיים, גם אני לא יודע על הפעם, אבל עדיין יש לי את הרצון לזיין אותה בתחת הגדולה שלה (והיא ילדה שמנמנה). שאלתי אותה: "הוכנסו לך לשם?" "לא," היא ענתה ולחצה אותי אליה.
באותו יום התחלנו באופן מסורתי. במנוחה אחרי הפעם הראשונה, התחלתי ללטף ולנשק אותה בעדינות, לכוונון להמשך. סניז'נקה מתחילה מהר מאוד, למרות שהיא נותנת את התפקיד העיקרי לבן הזוג. הנחתי את ידי ונגעתי בחור הרחוק שלה. היא הייתה יבשה למדי, והחזרתי את ידי לפניה, ליטפתי את לחיה השמנמנה, נגעתי באצבע האמצע של שפתיה. היא פתחה את פיה והכניסה את אצבעי לפיה. כשנתתי לה ללקק, ניסיתי שוב את החור הקטן שלה, האצבע לחת הרוק נכנסה קל יותר, וחיברתי לזה שנייה, חלקתי אותם מעט ומתחתי את פי הטבעת שלה. קמתי, נישקתי אותה עמוק, אולי זה יביא אותה לנגישה יותר? סניז'נה חיבק את כתפי וחיכה להמשך. והוא הושיט את ידו והושיט יד אל שידת הלילה, שם עזב את ג'לי הנפט מראש, לאחר שמרחתי את אצבעו, חזרתי לחור שלה. סנצ'אנה צחקה ברכות ופיזרה מעט את רגליה. שלוש אצבעותיי צעדו בחופשיות בתחת שלה, ולשוני ניסתה ללקק את פיה מבפנים. סניז'נה נאחזה בי, וידיה נסעו בגבי.
"תסתובב," שאלתי, וסניז'נקה שכבה לצדדי. כשלקחתי את איבר המין שלי ביד, אוננתי לא רצוני כמה פעמים. נצמדתי לגבה, ליטפתי את התחת שלה והתחלתי לגשש חבר בשביל החור הרצוי, וזה לא היה קשה, מכיוון שהכוס שלה פשוט זרם עם מיץ, בעוד סביב החור "שלי" היה חלקלק מג'לי נפט. התחלתי ללחוץ קלות, סניז'נה רכנה קדימה וניסיתי להשתחרר. אבל החזרתי אותה אליי והתחלתי לדחוף קלות את הזין שלי לתחת שלה.
"תירגע, ילדה, בחייך: אני רוצה שתאהב את זה:"
ואז הרגשתי סביב ראשי טבעת צפופה של כוהנות. הבנתי את זה לפניה, ולא מרפה ממנה התחלתי לדחוף את הזין שלי עוד יותר. היא הייתה שם חזק כמו שרציתי, הזין שלי התרחב מאירוע כזה, ולמרות הזעקה הקלה, סנשנין הסיע אותו לכדורים מאוד ולחץ אותה על המותניים אלי. סניז'נה התכווצה, מנסה לקפוץ ממני, פעם נוספת: ונינוחה, התרגלה לתחושה חדשה לעצמה, והרגישה שהחור שלה סוחט את תא המטען שלי כמה פעמים ומשחרר.
"נו?" היא נאנחה.
חזרתי לאחור, והתנועה הראשונה מאוד גרמה לסניז'נה לגנוח עמוק. היא הדביקה את עצמה בכרית, ואני דחפתי חבר בה קדימה, דוחף אותו למיטה והתחלתי לדפוק אותה בתחת. התחת שלה התהדק ואנחות נשמעו דרך הכרית. היא (או אני?) הפכה להיות חלקלקה מזיעה, הרגשתי שאגמור בקרוב. מהמחשבה שאפשר יהיה לגמור בתוכה, כמעט איבדתי את הקצב שלי. תפסתי את הציצים שלה מאחור, התחלתי להתקמט ולסחוט אותם. כשהוא משליך את הכרית לאחור, החל סניצ'נה לזעוק כשדחפתי אותה קדימה, והיה קשה למצוץ אוויר כשמתחתי את הזין בגב פי הטבעת שלה. הנחתי את ידי למפשעה שלה, ואצבעותיי כמעט טבעו בכוסה המעוגן. אני מאוד אוהבת כשהוא זורם, וחשבתי ששוב אשכב במים שלה היום. ואז זרם ממני זרם ממני, בפעם האחרונה שדחפתי אותה קדימה והתחלתי להוריד אותה לתחת שלה:
"Snezhanaaa:"
היא ירדה מהפין, סובבה את פניה וקברה בחזה שלי. נשימתה החמה שרפה אותי, וירדה לבטן וחבר שלא ידע אם להירגע או מוקדם מדי.
"אהבה, אהבה, אהבה" לחשתי בשערי הבהיר, חיבקתי אותה, והיא עדיין נשמה עמוק.
זזתי והזין שלי נגע בבטנה. הושטתי את היד, וחבר נגע בשדה, ידה הייתה על ירכתי, וסניז'נקה בכף היד ליטפה את התחת. היא קפאה.
"תמצצי," שאלתי.
"לא," היא לחשה, אך גופה אמר משהו אחר. משכתי אותה למטה, הרמתי את עצמי והזין שלי נגע באפה. ליטפתי את לחיה והזמנתי אותי לקחת את הזין שלי. היא נאנחה וחיבקה את שפתיו, משכתי לאחור קדימה, משחררת את הראש, עדיין דביק מזרע, הכנסתי אותו לפיה, מרגיש את לשונה החמה. אבל היא לא זזה (סניז'נקה בכלל לא אוהבת למצוץ), אז החזקתי את ראשה והתקדמתי קדימה ואחורה, הדלקתי רק בגלל שהיא החזיקה את זה בפה. הלוואי ויכולתי להסתיים בזה ככה, אבל לא הסכמנו, אז כשהרגשתי קרוב, הוצאתי את הזין שלי ולחצתי אותו לציצים שלי. זרם זרע שרוסס על צווארה, וזרם מטה. סניז'נקה צחקה ברכות, ופשוט קברתי את עצמי בכרית וניסיתי לא להירדם.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019