אנאלי

איך סריוגה שללה ממני את בתולי


קראתי כאן שהם כותבים על סקס אנאלי והחלטתי לכתוב את הסיפור שלי. ואז הוא קורא את הצעיר ומחליט שזה כך.
הייתי כבן 18, אבל הייתי כל כך צעירה!). קרע וכלבה, ילד רחוב. סרג 'כבר היה מבוגר ממני במשך 14 שנה. מבוגר כזה נראה לי. לא חתיך, אבל נהדר. והיה בו משהו חיה. זאב זאב במו עיניו וכולם צייתו לו. גם אני, אם כי אנרכיסט נורא, ואיתו כמו ארנב מול קונסטריקטור בואה. אני יוצא לדייט, אני חושב לעצמי ... "הכל, עכשיו אני רק אגיד שהכל, להתראות לנצח והבית!" הוא נשוי, אני לא אוהב אותו קצת ובכלל ... אני אבוא, אני אפתח את הפה שלי ... ואז, בשתיים בלילה, אני אלך הביתה עם כל הביטוח.
וכמו כל "דוד" לא לקחתי אותו ברצינות. לפני אותה תקופה בלתי נשכחת, כבר דפקנו אותו כמה פעמים.
כמובן, בהשוואה לבני גילי, איכר מנוסה הביא אותי למצב כזה שאחרי זה להגיע לבית לפחות בזרועותיך.
הפעם אשתו עזבה איפשהו זמן רב. נפרמתי כל הלילה (ולא היה מי שישמור עלי במיוחד). אז זמזמנו איתו במלואם. הדירה בחינם, משקאות חריפים, כל הדברים. כמו שיכור קצת, אבל יפה יותר. יושב בכורסה, כל כך חם.
סרגה ישבה על משענת היד והחלה בשתיקה לנשק את אוזני. קל-קל כך. התחתונים שלי נרטבו מהקלילות הזו. אני מנסה להגיע לזין שלו בידו, אבל הוא עצם את עיניי ואמר לי לא לזוז. שב, הוא אומר בשקט. אני אגיד מה ומתי לעשות. הוא הפשיט אותי לאט. לא מתרוצץ כל הדרך. הייתי כבר מותשת כבר כולה. ובכן, אני מעדיף לחשוב.
הוא שולף את התחתונים שלי, ואני מרגיש שאם הוא לא יזיין אותי מייד, אני אמות ממש בכיסא הארור. פרשו רגליים - תזיינו אותי!
וסרג 'סטר לי בקלילות על הכוס - אמרתי לשבת בשקט! ואז העביר אצבע לאורך הדגדגן. הייתי בהלם מהתאווה. הגיהוץ התחיל. אצבעותיו מחוספסות, שרוטות, ומזה אני עוד יותר רוצה. אני מרגיש מהכוס כמו נוטף והתחת שלי מתנקזת. נראה כי (ערמומי!) היכה בטעות אצבע על פי הטבעת. אבל לא אכפת לי שהוא יכניס לי את הזין שלו, אבל לא חשוב איפה. סרגה הסבה אותי, תלתה אותי בזרוע הכסא וכל הרוך שלי היה ממש לפני.
הוא לחץ בעדינות אצבע לחור שלי בגב, וביד השנייה הוא אוחז את הדגדגן. אני גם חושש וגם מתבייש - אני חושב, אבל מה אם אתה בעצמך מבין מה קורה בפנים. ואז הוא ליטף את אצבעי מבפנים ואני הייתי על התוף. והוא מעסה את הבטן שלי מבפנים וכל כך זמזום בשבילי שהגוף התנתק כמו רצועה ובוא נעבור מעצמו. הגב עצמו קמור, הידיים מתפשטות את התחת, אני עצמי מדבר שטויות כמו "נו באמת, תקרע אותי לגזרים!".
סרגה טבלה חבר בנרתיק והכניסה אותו בשקט לתחת. אני, על מה שהוא עשה איתי לפני כן, סיימתי ממש שם. גריי קפא, כך שהתחת שלי התרגלה וליטפה אותי על הגב. ואז הוא החל לזוז. בעדינות, בצורה כל כך מסודרת. ההתרגשות שלי שוב הייתה חמה. החור הקטן שלי רגוע לחלוטין, הושטתי את ידי, לחשתי לו "זיון, אל תפחד ..." אז כנראה שהוא עייף להתאפק, תפס בירכיים ובואו נמשוך את הכדורים ממש. סיימנו יחד.
אני כל כך עייף שהוא הכניס אותי לאמבטיה בזרועותיי. הוא החל לשטוף את נשמתו בחמה, ושם הכל מכרסם. הוא מצא איזשהו קרם - נניח שימון. ואז אתה לא יכול לראות. באופן כללי, בזמן שהוא סיכה, הוא התחיל אותי שוב, שאני עצמי שוב הצעתי לו את התחת שלי.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019