אנאלי

כמה זין נחמד בחרא


החבר הענק היה שקוע עמוק בתוך החור האנאלי האלסטי של טטיאנה בוריסובנה, וקרע באלימות את קירות האנאלי המתוקים ביותר שלה, שהעלו אור עם מיצי הבשר שלהם שנותנים חיים. עומק הטבילה והקצב האינסופי של חדירות שאינן יודעות שובע יצרו סצנה בלתי ניתנת לתיאור של פזיזות וארוטיקה. החבר היה נהדר ומשתולל. אדוניו היה ללא ספק מזל רב, שלא הצליח להשיג מספיק מהכיפופים האנאאליים הטעימים האלה. פי הטבעת היה גם חתיך באופן מפתיע ועמוק בצורה יוצאת דופן, שכל ריצה חדשה של חבר פראלי זה הביאה איוואן סרגייביץ 'פשוט הנאה שמימית. סגנית דומא המדינה הייתה מאהבת גדולה למדי של נערות זללות, שללא ספק הייתה טטיאנה בוריסובנה.
לאיוואן סרגייביץ 'היה חבר בגודל די הגון שפשוט ריסק את טטיאנה בוריסובנה. יש לציין שטטיאנה בוריסובנה הייתה זונה נפלאה שמעולם לא הותירה את לקוחותיה לא מרוצים, סיפקה את רצונותיהם המטורפים ביותר. איוון סרגביץ 'היה אחד הלקוחות הנדחים ביותר של טטיאנה בוריסובנה. הוא העריץ את ההתאמה האנאלית, ובכל פעם ניסה תנוחות שונות ותמיד צלל לחלק האחורי של טנצ'קין לכדורים. ועכשיו, הוא נגח בתחתה הנלהבת של טטיאנה בוריסובנה, ממש נוגעת במעיים של הזונה המלאכית הזו בעורלה. אבל זה לא כל מה שאילבן סרגייביץ 'אילזל כל כך. הוא גם מאוד אהב לנקר את פי הטבעת שלה לפני שטטיאנה בוריסובנה ענתה על הצורך שלה. במילים אחרות, איוון סרגייביץ 'אהב להריח חרא טרי באוויר, ואת החרא עצמו על איבר מינו במהלך שמחותיו האנאליות. לאחר שהופיעה כמות מספקת של חרא על איבר מינו, הוציא איוואן סרגייביץ 'מתוך הרגל את הגבר המלוכלך שלו מהמכתש האנאלי טאטיאנה בוריסובנה והשקה את פניה הצמאים במזרקת זרע עוצמתית.
הזרם השופע של זרעים לבן-שלג כיסה לחלוטין את פניה התוהקות של טטיאנה בוריסובנה במעטה המפואר. היא פשוט שמחה ממטען כה מפואר של זרע מעולה ששוחרר היישר לפניה, שהיה באותה תקופה בלגן זרעים עבה. לאחר מכן, איבן סרגייביץ 'ליקק את הכל בבלגן, וירק את זה. ואז, וודא שהפיזיונומיה של טנצ'קין היא תערובת מרוחה של הזרע והרוק שלו, הוא הכניס את הזין שלו בחרא לפיו של טנצ'קין ואילץ אותה ללקק ולבלוע את החרא שלה ששוחרר על הזין שלו. לאחר מכן, עובד חברת דומא המדינה פרש ...© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019