אנאלי

צעצועי מין פיסטיים


פיסטינג - אחד מאזורי ה- BDSM, הכולל הכנסת אצבעות, ידיים וצעצועים אינטימיים גדולים לפי הטבעת או הנרתיק. הם עוסקים באגרוף, גם עם בן זוג וגם באופן עצמאי. מטרת האגרוף היא להרחיב את השרירים או פי הטבעת האינטימיים ולקבל תחושות מיניות חדשות.
 
הפופולריות של פיסטינג גוברת כל הזמן, לסוג זה של הנאה מינית יש יותר ויותר מעריצים. לא כולם מתרגלים תחומים אחרים של BDSM. פיסטינג נסחפת באותה מידה על ידי גברים ונשים. ההנאה מפיסטינג מושגת על ידי גירוי פעיל של קצות העצבים של פי הטבעת, הערמונית והנרתיק, כמו גם G.
 
עלינו להזכיר גם פיסטינג מבלי שבן זוג ישתמש בצעצועים אינטימיים. זהו אחד מסוגי האוננות, אביזרי מין מיוחדים בגדלים גדולים משמשים לה. במכירה ניתן לראות עותקים מדויקים של הידיים עם כף היד באגרוף ועם אצבעות, רגליים, פאלוסים, ויברטורים ותקעים ענקיים ענקיים.
 
הם משמשים גם לאגרוף כפול, כאשר יד של בן זוג וצעצוע אינטימי משמשים בו זמנית, למשל, פיסטינג בנרתיק משולב עם שימוש בתקעים. צעצועי האגרוף האינטימיים ביותר עשויים מסיליקון, PVC, גומי תרמופלסטי וחומרים מציאותיים.
 
עבור אביזרי מין כאלה חשוב ביותר שהם יהיו גמישים, ישמרו על צורתם ויהיו משטח שטוח לחלוטין שאינו פוגע בקרום הרירי. חשוב לא פחות להשתמש בחומר סיכה איכותי לפיסטינג. חומרי סיכה באגרוף, ככלל, מיוצרים על בסיס סיליקון או בסיס מים סיליקון, הם מספקים גלישה ממושכת, אינם מתייבשים במשך זמן רב, מרגיעים שרירים ומשחררים תחושות לא נעימות.
 
לא כדאי לחסוך שימון: לצורך פיסטינג אתה צריך להשתמש בה בכמויות גדולות. זה יעזור להימנע מפציעות ויעזור להימנע מאי נוחות. כמו כן, חשוב מאוד להתכונן נכון, נכון במיוחד לאגרוף אנאלי.
 
מומלץ לשטוף היטב את פי הטבעת בעזרת מקלחת אנאלית. זה ימנע זיהום במקרה של מיקרוקראקים ופשוט יעניק תחושה נעימה יותר. לאחר המקלחת האנאלית, הנרתיק או פי הטבעת מתוחים באצבעות או בצעצועים קטנים יותר. בדרך זו מושגת מתיחה הדרגתית של הרקמה והסיכון לפגיעה מופחת.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019