אנאלי

אצל הגינקולוג


חברתי סיפרה לי על הרופא הנפלא שביקרה. היא דיברה בהתלהבות כזאת, שגם אני החלטתי ללכת אליו. וכך מה יצא מזה. למחרת הלכתי לרופא הזה. נכנסתי למשרד, הוא רשם את הכרטיס שלי והציע ללכת לכיסא (אני חושב שכולם יודעים מה זה כיסא גניקולוגי !!). התיישבתי ופרסתי את רגלי ... השומן שלי מגולח בקפידה וקצת מבושם עם הבשמים האהובים על בעלי. יש לציין כי הרופא הזה היה כבן 50, אדם מרשים מאוד. הוא הדליק את המנורה הבהירה וכיוון את האור ישירות אל הכוס שלי. אחר כך לבש את כפפותיו וליטף בעדינות את הכליה שלו, מעט הרחיק אותן לגזרים. "אני אוהב גוף צעיר, רק ניצן ורוד," הוא אמר כאילו במקרה נוגע בדגדגן ומכניס שתי אצבעות לנרתיק שלי. אצבעותיו נכנסו די בקלות, כמו התעוררתי כבר ביסודיות. הוא עשה תנועות תרגיל באצבעותיו בנרתיק, והעמיד פנים שהוא בוחן משהו, אם כי הוא דפק אותי בכנות, ליטף את הדגדגן בידו השנייה. הנרתיק שלי החל להתכווץ ברפלקסיה.
ואז הוא שאל, "אתה אוהב את זה?" הינהנתי בראשי ואז הוא התכופף והתחיל ללקק את החריץ שלי בלשונו, לא שוכח להזיז אותי. ואז הוא ביקש ממני לאונן, והוא יסתכל. הסכמתי, ואז נוצרה קבוצה טובה בגדלים שונים של חברי לטקס. הוא ביקש ממני לקחת את הגדול ביותר ולהכניס לנרתיק, מה שעשיתי בהנאה. הוא הוציא מצלמה והתחיל להוריד את הכוס שלי בחבר בפנים. ואז הוא ניגש והחל ללטף את פי הטבעת באצבעותיו ושאל אם אי פעם היו לי את התחת בתחת, עניתי לו שלא. אחר כך לקח מקל זכוכית דקיק, טבל אותו בקרם כלשהו והכניס אותו לתוך פי הטבעת הצר שלי. מהר מאוד הרגשתי תחושת צריבה נעימה בתחת וסיפרתי לו על כך. הוא התחיל ללטף את פי הטבעת באצבעו ולהיכנס בזהירות. זה לא היה כואב, להפך, זה היה נעים. הוא לקח את החבר הכי דק והכניס אותו בזהירות לתחת והחל להזיז אותו לכיוונים שונים כדי להרחיב את החור. זה היה מדהים! החבר בנרתיק והחבר בפי הטבעת וליטוף הדגדגן ממש ריגש אותי. ואז הוא לקח איבר מין גדול יותר והכניס אותו שוב לתחת שלי, והוא נכנס די בקלות, אם כי היה לו גודל לא מבוטל! ואז שלף אותו והציע להכניס אצבעות לתוך פי הטבעת שלי ולמתוח אותה מעט, מה שעשיתי. במקביל הוא דפק אותי בנרתיק וליטף את הדגדגן באצבעותיו. ואז הוא לקח חבר עוד יותר, בהקלה בולטת וראש בולט והעביר אותו בחדות לתחת. זה היה קצת כואב, אבל אז פי הטבעת שלי הסתגל לגודל הזה. הרגשתי שאגמור בקרוב ואמרתי זאת. ואז הוא פתח את מכנסיו והוציא את "האוצר" שלו. וואו! כן! אורכו כ- 25 ס"מ וקוטרו כ- 4 ס"מ.
ברור למה הוא מתח את החור האנאלי שלי, רק אחרת הזין שלו לא היה נכנס אלי בשום פנים ואופן! הוא שימן את קרם הענק שלו והכניס ראש אדום לחור שלי. "תירגע, יקירי, אתה תהיה מרוצה," והחל לאט לאט לדחוף את הזין שלו לתחת שלי. אה, כן זה היה נפלא. החבר שלו היה בקשר עם החבר שבחור שלי, כך שלא היה מקום פנוי, נראה לי שהוא מילא אותי על השקדים, אבל כשהוא התחיל לנוע, נח על התחת שלי עם שק האשכים, הבנתי מה זה "על השקדים"! ליד הכורסה הייתה מראה גדולה והוא סובב אותה כך שיכולתי לראות את הזין שלו בתחת שלי, שנפתח כמו פרח, המחזה הזה לבדו, שלא לדבר על התחושות, ריגש אותי ללא מידה. כל תנועותיו האיצו, התחלתי לזיין את עצמי בטירוף עם חבר ולשפשף את הדגדגן, אורגזמה הייתה בדרך! והוא סיים, זרק עלי זרם חם של זרע, כך שזרם מעבר לקצה. ניתן להשוות את האורגזמה שלי להתאמה, אפילו חששתי מתגובה כזו מעצמי. הוא שלף חבר מהתחת והחל לזיין אותי בלשונו, ואז באצבעותיו, מכניס שלוש אצבעות בבת אחת ומפיץ אותן רחבות ככל האפשר.
הרגשה מדהימה! וסיימתי שוב. לבסוף, האורגזמה שיחררה אותי והצלחתי לנשום. הכומר שלי התייסר מאוד, ובכל זאת הזין שלו היה נהדר עבורי בהתחשב בכך שהכומר שלי היה "ילדה", אבל לא הצטערתי על אובדן הבתולים האלה. הוא עזר לי לצאת מהכיסא והמשיך למלא את הכרטיס שלי במבט עסקי, ואחריו אמר שאצטרך לבוא שוב, כי עם פי הטבעת כה צרה, כמו שלי, מאוד מזיק לחיות ולא להשתמש בו "למטרה המיועדת". כידוע הסכמתי בשמחה לקבוע פגישה שנייה. ומאז אהבתי מאוד ללכת לגניקולוגים, למרות שלא יכולתי לסבול אותם קודם.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019