אנאלי

אנסטסיה וארתור


אנסטסיה סובבה את המפתח במנעול חדר המלון. הדלת נפתחה ועל כיסא ראתה מכר ותיק. לאחר שקיבלו את פניו, הם החליפו כמה משפטים שהגיעו ואיך הם מתנהלים. היא אמרה שהיא מפקפקת בעצם הרעיון של בילוי בחופשה עם אדם שהיה זמן זר לה, אבל בפנים, משהו משך את מיתרי הנפש של זיכרונות של אהבה רחוקה.
ארתור, זה היה שמו של חברו של אנסטסיה, הסביר שהוא לאחרונה עיין בתמונות וצמא. הוא ביקש מהאישה לפנות ומקום כלשהו הוציא מתנה - זה היה בושם, אהובתה.
אנסטסיה נקטה בעמדה פאסיבית, חייכה, נישקה את ארתור על הלחי, אך הוא החזיק אותה, עוזב מרחק קרוב, הביט בעיניים יפות, העביר יד בשערה והתקרב לאט לאט לשפתיה, ממתין לתגובה.
השפתיים נפגשו וכולם הרגישו מתוקים.
כשהוא אוחז בראשו בידיו, הוא חפר בשפתיה העדינות, לשונו חדרה בתוך פיה והחל ללטף את השמים, לשחק עם לשונה, תחושות נעימות הוצפו. כשהוא מפנה אותה חזרה לעצמו, הוא נישק את צווארה, הגיע לתנוך האישה ולחש: "מותק, טוב, אני רוצה אותך." היא עצמה את עיניה, חשה בגופה מלא התרגשות. כפות ידיו משתרעות אל חזהו, גולשות מעל שמלה מתאימה, שפתיו המשיכו ללחוש: "אתה הכי, אתה עדין, אתה חיבה." היא השיבה את ידה לאחור כדי למצוא את עורפו, אצבעותיה מסרקות את שערו. ארתור אחז את נסטיה בזרועותיו ונשא אותו למיטה, הניח אותו על בטן, הוא פרש אט אט את השמלה, נשק אותה לאחור, והפשיט אותה לכף הרגל.
האישה העירומה והמבוקשת שכבה במיטתו. כשהפנה אותה אל גבה, ראה לבסוף את הפפילות המיוחלות, משהו לחץ בראשו, אחז בתשוקה, הוא הסתובב בחדות לעבר גופה טורף כל סנטימטר של עור ריחני עם יניקה לוהטת, אך יחד עם זאת חיבה.
הוא נגע במותניו, בירכיו, בתחת, וחיבק אותה וליטף, נע בגוף מלמעלה למטה ומלמטה למעלה. כששמע גניחה קלושה, הוא פרש את רגליו, נישק את הנרתיק שלה, נשאב לחות וחש את ההפתעה של אישה יפה. ללא היסוס הוא נכנס אליה. אה, כמה נחמד, חם ורגיש. הגופות דחפו, דחפו זו את זו. הערפל עטף את ראשיהם, כל המחשבות ברחו. רק רגשות - דחפי ענק של הנאה מוצפים, מגיעים לשיא. הם צעקו ונאנחו ...© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019