אנאלי

אוננות אנאלית


שמי בן 16.
פעם ישבתי ליד המסך והתנודד. כשנגעתי בטעות בפי הטבעת, חוויתי תחושה נעימה במיוחד.
ופתאום הכה בראשי מחשבה מטורפת: מה אם תזיין את עצמך עם משהו בתחת.
לא הייתי כחול, אז החלטתי לא לחפש הומו פעיל (כדי שיזיין אותי), אלא לזיין את עצמי עם כל נושא. פי הטבעת שלי עדיין לא פותחתי ושמתי לב לכך. מההתחלה מרחתי את האצבע המורה בקרם והכנסתי אותה פנימה. לאחר מכן הלך העט ואחריו עיפרון לאף. אבל רציתי יותר. אני משמן את הקרם בשתי אצבעות, הכנסתי אותם לתחת. בחלחולת הרגשתי חתיכת צואה. יש לעשות חוקן, חשבתי.
אחרי שטיפתי ידיים ומים רותחים, הוצאתי מהאסלה ספל ירוק של אסמרקט. אחרי שני חוקנים, צואה יצאה כמעט מכל. לקחתי מזרק ועשיתי עוד שני חוקנים. המעיים התפנו למים צלולים.
אחרי כל זה, נתקלתי במקרה של מברשת שיניים. אדום, סגלגל, והוא כלל שני חלקים המחוברים באמצע. מה שאתה צריך, חשבתי. לקחתי את התיק ואת קרם התינוקות, הלכתי לחדר שלי. נכנסתי לחדר, שכבתי על הדבן, על הגב. פיזרתי את רגלי וישבני באופן נרחב, התחלתי למרוח את השמנת לתוך פי הטבעת. בהתחלה החור שלי הצטמצם, אבל אז הוא נרגע והפך לרחב.
לקחתי שפופרת שמנת, הכנסתי אותה לתחת והתחלתי לסחוט את התכולה אל פי הטבעת. לאחר שלפתי את הצינור, הנחתי שם אצבע אחת, אחר כך שתיים ולבסוף שלוש. לאחר הרחבה מספקת של פי הטבעת, שמנתי בכאב את התיק בקרם והתחלתי להכניס אותו לאט. זה קצת כאב. דחף את התיק לחצי, החלטתי לחכות עד שהכאב יחלוף. אחרי שהיא עברה התחלתי להסיע חפץ באגוזת הכמרים שלי.
התחושה הייתה מדהימה. פי הטבעת שלי התפוצץ. וכשעבר דירה המקרה לחץ על אזור הערמונית וגרם לחבר לרעוד. שכבתי על הגב בעיניים עצומות והזזתי את התיק ביד שמאל. לא יכולתי לעמוד במאמץ ההתרגשות, תפסתי את הזין שלי והתחלתי לאונן. סיימתי תוך שלוש שניות (כמו שהיה נראה לי). באורגזמה עצמתי את עיניי, ומשום מה, פתחתי את פי.
זרם הזרע הראשון פגע ממש שם.
בולע זרע, וזה נראה לי נעים, שלפתי את התיק מפי הטבעת ונכנסתי למקלחת.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019