אנאלי

משיכה אנאלית


סיפור זה החל כאשר ולדיק לא ידע עדיין מהי אורגזמה, וסקס בכלל. אבל גם בגיל 8-10 שנים הוא התעניין במפרק ובבתחת שלו. הוא אהב לשחק עם ציוץ הציצצוף שלו כשהוריו השאירו אותו בבית לבדו. הוא שכב על המיטה ונגע בזין שלו, באשכים, בתחת. במהלך השנים הללו, חברו היה די גדול ולעתים קרובות "קם" במכנסיים קצרים באופן ספונטני, מה שהביא לרוב לאי נוחות, במיוחד אם זה קרה בכיתה. לא היה מידע על ההתפתחות המינית של המתבגר באותם הימים, גם לפורנו היה קשה לגישה, ולכן הייתי צריך ללמוד את גופי בעצמי. ולאדיק תיאר לעצמו מה זה מין כשמכניסים את הזין לבחורה בכוס. מה צריך לקרות אחר כך ומה זרע, ולדיק לא ידע עדיין. הוא התייצב על המיטה, ליטף את חברו העולה, לקח עט או עיפרון עם קצה מעוגל והכניס אותו לתחת. זמן רב הוא אהב להכניס לתחתו חפצים שונים - עטים, עפרונות, צינורות, מקלות, וללכת איתם בכומר כל היום. זה הביא לו תחושה לא מובנת אך נעימה מדגדג מבפנים. אחר כך הוא הפך לסרט סרטנים, הוציא את התחת עם עיפרון בתוך חור צר, ותקע את ידו בין רגליו, דפק את עצמו בתחת בעפרון. ואז, בלי להוציא את "הכלי" הזה מהחור, הניח הילד שתי כריות תחת עצמו, תקע את העט הנרגש שלו ביניהן, ודפק את כל המבנה, ודמיין שהוא מזיין עם בחורה אמיתית.
ופעם, במהלך "תרגילים" כאלו, כריות דפוקות בצורה כזו, עם עיפרון מוכנס לתחת, סיים ולדיק. זו הייתה תחושה שלא ניתן לתאר. זה היה כאילו התכווצות לא מובנת אך נעימה הביאה את כל הגוף, הוא התכהה בעיניו, ולדיק קמר כמו חוט, ונמלט מותש על הכריות. לאחר שהתאושש מעט גילה כי נוזל לבנוני עם טעם לוואי מוזר זרם מאיבר מינו. בהתחלה הוא נבהל וחשב שמדובר בסוג של מחלה, אבל אחר כך הבין שמדובר בזרע אמיתי, עליו קרא לא פעם בכתבי עת רפואיים.
אחרי אירוע זה, ולדיק כבר ידע בדיוק מה הוא צריך מחברו. הוא החל ליישם שיטות שונות לשביעות רצונו. הוא סובב מגזינים לצינורות, דחף אותם על איבר המין, מכין חורים בצעצועים רכים לאיבר מינו, באופן כללי, התנסה. ומתנודד, מתנודד, מתנודד.
אבל יותר מכל הוא אהב את התחושות כאשר משהו נמצא בתחת שלו במהלך האוננות האלה. לכן, לאחר שלמד כיצד לאונן את עצמו, ולדיק עבר לתחת שלו, או ליתר דיוק, לחור הקטן הזה. הוא החל לשים לב אליה יותר ויותר. הוא אהב, לאחר שהפך לסרט סרטנים על המיטה, מושך בכתפיו את חצאי הכמרים ומנפנף בחורו. לאחר שמרח אצבע ברוק, הוא הברך אותה, תוחב אותה תחילה בחור הדוק, ואז אחת, ואז שתיים ושלוש אצבעות. עד מהרה התברר שזה לא מספיק, ולדיק התחיל לחפש חפצים שמתאימים לתחת שלו. אבל זה סיפור אחר….
להמשך.© כל הזכויות שמורות - לוליטה 2019